Nasi eksperci

Paweł Wnętrzak

Prezes Zarządu KLG S. A.

Człowiek, posiadający wyjątkowy zmysł inwestycyjny, potrafiący dostrzec potencjał w wartych uwagi przedsiębiorstwach i projektach. Wizjoner, widzący sukces tam, gdzie inni przechodzą obojetnie. Entuzjasta i pasjonat, wykazujący imponujący talent do wyszukiwania okazji biznesowych. Nigdy nie traci zapału i wiary, opierając działania na merytorycznych filarach. Posiada niezachwianą wiarę w możliwości każdego człowieka. Jego siła, zmysł i niezwykła determinacja budzą nieskończoną wiarę i zawsze kończą się sukcesem. Działa z głową pełną innowacyjnych pomysłów, energią i nieustającą młodzieńczą ekspresją, które nie nikną pomimo wielu lat doświadczenia.

Optymizm i zapał, które towarzyszą mu każdego dnia przekłada na pomoc i wsparcie potrzebującym. Wierzy w człowieka i widzi w nim więcej niż inni.Wspiera, pomaga i napędza do działania utalentowaną młodzież, wskazuje drogę młodym przedsiębiorczym osobom, wyznaczając odpowiedni kierunek na ścieżce kariery.


 

Jacek Grzelec

Członek Zarządu KLG S.A.

Kluczowa osoba w Zarządzie. Jeden z filarów firmy, który swoje działania opiera na wiedzy i profesjonalizmie. Znany ze swojej skrupulatności oraz wrodzonego perfekcjonizmu zarządza kluczowymi projektami inwestycyjnymi KLG S.A.

Nie boi się wyzwań, dlatego jest gotowy na wiele, ale nigdy nie pomija dogłębnej analizy i badań rynku. Skrupulatność, rzetelność i perfekcjonizm nie izolują go od zespołu, przeciwnie, to on wprowadza niezwykle pozytywną atmosferę w zespole KLG S.A.

Pasjonat sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu. Boks, który uprawia od lat wyrzeźbił w nim najmocniejsze cechy charakteru.

Z ringu wyniósł wiele. To na nim nauczył się koncentracji, skupienia i wytrwałości. Dlatego na ringu, jak i w biznesie walczy do końca, bo przecież to dopiero ostatnia sekunda kończy sparing. Dziś to on, jako trener przekazuje wiedzę i doświadczenie innym. Bez względu na wszystko, walka fairplay to zasada, którą kieruje się w życiu i biznesie.


Andrzej Cichocki

Wiceprezes Zarządu KLG S.A.

Istny człowiek renesansu - life coach, biznesman, menadżer, trener biznesu, wykładowca, prelegent i uczestnik wielu światowych konferencji. W środowisku biznesowym uważany za wysokiej klasy specjalistę. Konsekwencja, zdrowa rywalizacja i determinacja w dążeniu do celu, to cechy, którymi kieruje się w życiu zawodowym.

To człowiek honoru, zawsze postępujący zgodnie z powszechnie akceptowanymi zasadami moralnymi, łącząc je z mocnymi i pewnymi działaniami biznesowymi. Na pytanie „kim jest?” odpowiada różnie, ale zawsze podkreśla: przede wszystkim, jak każdy z nas, jestem człowiekiem. .


 

Grzegorz Spyra

Członek Rady Nadzorczej KLG S.A.

Prezes Zarządu CRE. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji i nadzorze inwestycyjnym. W okresie ostatnich 10 lat zrealizował ok 13 inwestycji komercyjnych, takich jak: pawilony handlowe , stacje paliw oraz retail parki. Prowadząc i nadzorując inwestycje w pełnym zakresie od negocjacji w nabyciu nieruchomości do zakupu poprzez procedowanie niezbędnych decyzji oraz pozwoleń. Poszczególne inwestycje kończyły się sprzedażą bądź wynajmem do właściwego operatora lub operatorów.

Perfekcjonista dbający o szczegóły i każdy detal w projekcie. Rzetelność, skrupulatność i merytoryczne podejście do tematu sprawiają, że każda z inwestycji, którą się zajmuje jest należycie dopracowana.