INWESTYCJE


WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE ORAZ NIEUSTANNE ZDOBYWANIE
WIEDZY DOTYCZĄCEJ RYNKU INWESTYCYJNEGO, POZWALAJĄ
NAM TRAFNIE WYBIERAĆ OKAZJE UMOŻLIWIAJĄCE ZNACZNY
ZYSK – BEZ ZBĘDNEGO RYZYKA.

Polska Grupa Zbrojeniowa to lider polskiego przemysłu i jeden z największych koncernów obronnych w Europie. Skupia ponad 60 spółek (branże: obronna, stoczniowa, nowych technologii), osiągając roczne przychody na poziomie 5 mld zł.

Huta Stalowa Wola S.A. jest zaliczana do grona strategicznych ogniw polskiego przemysłu, pozostając tym samym w bezpośrednim związku z polityką gospodarczą i obronną państwa. Firma zakończyła z powodzeniem proces restrukturyzacji, dzięki czemu ma silną i rosnącą pozycję na rynku krajowym, szczególnie w przypadku sprzętu artyleryjskiego o dużym stopniu skomplikowania i wymagającego wysokiego stopnia specjalizacji.

Bumar - Łabędy jest największym producentem i dostawcą uzbrojenia w Polsce oraz jednym z największych w Europie Środkowo - Wschodniej. Spółka zajmuje się produkcją ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Spółka jest fundamentalną częścią polskiej grupy zbrojeniowej.

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. jest największym w kraju i jednym z większych w Europie przedsiębiorstwem wodociągowym, które od ponad stulecia uzdatnia oraz doprowadza wodę do gospodarstw domowych i przedsiębiorstw położonych w południowej Polsce. Spółka jest najlepszą z dotychczasowych spółek ,pierwszą na skalę samorządową. Spółka jest monopolistą na Polskim rynku oraz trzecią spółką w Europie pod względem wielkości oraz kapitalizacji

 

Kompleks budynków Active Life Muchowiec - znakomita lokalizacja inwestycji pozwoliła na połączenie biznesu, sportu, rekreacji, gastronomii i urody w jednym miejscu. Kompleks trzech budynków znajduje się 1,7 km od zjazdu z autostrady A4 a zarazem w samym sercu Katowickiego Parku Leśnego w miejscu, gdzie na co dzień spotyka się wiele osób w celach rekreacyjnych, sportowych oraz po, to aby spędzić czas w otoczeniu wszechobecnej zieleni.

Apartamenty Active Life – tworzymy wyjątkowy kompleks 69 apartamentów i aparthotelu o oryginalnej architekturze w niskiej zabudowie położone w samym sercu zielonej przestrzenni parku. Jedyne takie miejsce w Katowicach gdzie jesteśmy wśród wszechobecnej zieleni, a jednocześnie 5 minut od ścisłego centrum miasta.


Przystań to multidyscyplinarny obiekt gastronomiczno-usługowy, który zadebiutuje na Śląskim rynku. Pokaźnych rozmiarów przedsięwzięcie, obejmujące restaurację z otwartą kuchnią, browarem, cukiernię oraz zaplecze konferencyjno-bankietowe, powierzchnie eventovą powstanie w budynku byłej Restauracji Przystań w Parku Śląskim.