LUDZIE

 

DZIAŁAMY KIERUJĄC SIĘ PODSTAWOWĄ ZASADĄ – CZŁOWIEK TO NAJLEPSZA INWESTYCJA.
LUDZKI POTENCJAŁ, TALENT I OSOBOWOŚĆ TO NAJLEPSZY KAPITAŁ, W JAKI WARTO INWESTOWAĆ.


Adam Małysz

Piotr Żyła

Piotr Poniedziałek

Silesia Winter Swimming

Klub Sportowy GROM


 

Adam Małysz

Polski skoczek narciarski, kombinator norweski, multimedalista olimpijski, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii indywidualnych konkursów mistrzostw świata w skokach narciarskich[3], najlepszy polski sportowiec pierwszej dekady XXI wieku, kierowca rajdowy, od października 2016 roku pełni funkcje dyrektora koordynatora kadry narodowej w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.


Piotr Żyła

Polski skoczek narciarski. Reprezentant Polski oraz zawodnik klubu KS Wisła, drużynowy mistrz świata z 2017, trzykrotny brązowy medalista (drużynowo z 2013 i 2015 oraz indywidualnie na skoczni dużej z 2017), olimpijczyk z Soczi 2014. Indywidualny brązowy medalista mistrzostw świata na dużej skoczni z Lahti 2017 Drugi zawodnik 65. Turnieju Czterech Skoczni. Trzykrotny indywidualny mistrz Polski (dwa razy zimą i raz latem) i zdobywca jedenastu innych medali krajowego czempionatu. Drużynowy wicemistrz świata juniorów z 2005. Zwycięzca konkursu Pucharu Świata w Oslo w sezonie 2012/2013. Pięciokrotnie stał na podium zawodów Letniego Grand Prix. 

Piotr Poniedziałek

Zawodnik MMA, reprezentujący klub Yakiba Team Katowice. Razem z innymi zawodnikami tworzy sportowy spektakl emocji i wrażeń podczas gal House of Gladiators

Stawał na podium podczas wielu turniejów i eliminacji:
I miejsce w Turnieju o Złotą Rekawicę Wisły
I miejsce Eliminacje do Mistrzostw Świata IMMAF
I miejsce Puchar Polski ALMMA
I miejsce Turniej MMA Hadaka Waza

Jest również brązowym medalistą Mistrzostw Polski Seniorów w boksie.

Silesia Winter Swimming

Klub Silesia Winter Swimming powstał 2015. Celem klubu jest rozwijanie sportowego pływania w zimnej wodzie, poszukiwanie granic ludzkiej adaptacji do wysiłku w ekstremalnie trudnych warunkach.

Osiągnięcia klubowiczów:
1. Pierwszy udany sztafetowy przepływ z Polski do Szwecji sztafety 6 osobowej ( + 2 osoby rezerwowe) 2016, w samych kąpielówkach i czepkach.
2. Rekordowy przepływ dokonany w Arktyce w okolicach Spitsbergenu ( 4 osoby pokonały ponad milę angielską w Morzu arktycznym w kąpielówkach i czepkach).
3. Organizacja Pucharu Świata W Zimowym Pływaniu w Katowicach.
4. Zarządzanie polska sekcją organizacji International Ice Swimming Association.

Ponadto szereg mniejszych osiągnięć, pierwszych przepływów i zorganizowanych imprez. Nieformalnie członkowie klubu działają już 10 lat. Pomysłodawcą i organizatorem większości projektów jest Leszek Naziemiec, prezesem klubu Łukasz Tkacz.

Najbliższa akcja klubowa to maraton na rzece Wiśle Warszawa - Modlin 9.09.2017. Na rzece nigdy nie odbywały się przepływy pływackie.


 

Klub Sportowy GROM

GROM TYCHY UKS GROM Tychy działa od 2007 roku na rzecz rozwoju dziecięcej piłki nożnej. Od samego początku tworzony przez Krzysztofa Bergera wraz z zespołem profesjonalistów i doświadczonych ludzi z pasją do sportu.

Jesteśmy pasjonatami sportu i aktywności fizycznej. Chcemy zaszczepiać w dzieciach miłość do sportowego trybu życia, a przy okazji wyłuskiwać i rozwijać prawdziwe sportowe talenty. W ciągu 10 lat działalności ponad 600 zawodników szlifowało swoje piłkarskie umiejętności pod okiem kadry trenerskiej Gromu. Wielu z nich nadal gra w piłkę w klubach polskich, jak również w czołowych europejskich klubach oraz w młodzieżowej reprezentacji Polski U-18.

Aby umożliwić naszym zawodnikom dalszy rozwój ich piłkarskiej kariery, po zakończeniu szkolenia w Grom Tychy, klub podpisał w 2016 roku umowę partnerską z Tyskim Sportem S.A., na mocy której zawodnicy Gromu po ukończeniu 13 r.ż. są przekazywani do drużyn młodzieżowych GKS Tychy.

Klub ciągle poszukuje możliwości rozwoju i współpracy. Efektem aktywnych działań jest szkółka partnerska UKS Akademia Sportu KSB Lędziny.

Nasze idee
Wzorujemy się na zagranicznych klubach piłkarskich gdzie, dzieci zaczynają trenować we wczesnym dzieciństwie, dlatego zachęcamy do gry w piłkę nożną przedszkolaki, które rozpoczynają treningi w wieku 4 lat. Do prowadzenia treningów przyjęliśmy znany na całym świecie i wdrożony w wielu klubach system szkolenia, który powstał z myślą o kształtowaniu umiejętności piłkarskich zawodników w wieku 4-18 lat.

Skupiamy się na kompleksowym szkoleniu przyszłego pokolenia polskich piłkarzy – doskonale wyszkolonych technicznie i mentalnie, ambitnych i świadomych swojej wartości, gotowych na wyzwania, jakie niesie za sobą kariera profesjonalnego zawodnika. Dokładamy również starań, aby nasi zawodnicy wyrośli na ludzi wartościowych i odpowiedzialnych, z charakterem, którzy kierują się w życiu zasadami fair-play.